http://www.txingudyopen.es
Enero 2012 - Junio 2012
Liga Social

Round Robin
Clasificación cuartos de final.
Tres divisiones, ascensos y descensos.

Club Deportivo Internacional-Mons Kiroldegia
Bº Intxaurrondo-Donostia (Gipuzkoa)

Contacto
☎ 943.28.58.30
✉ mons-kiroldegia@euskalnet.net

☞ http://ligasocial.es.tl/
mailto:mons-kiroldegia@euskalnet.nethttp://ligasocial.es.tlshapeimage_6_link_0shapeimage_6_link_1
Abril 2012 - Mayo 2012
Txingudy Open

Cuadro 32 jugadores - Cuadro consolación
Sistema eliminación directa.

Club de Tenis Txingudy
Irun (Gipuzkoa)

Contacto
☎ 652.72.11.16
✉ txingudyopen@gmail.com

☞ www.txingudyopen.esmailto:txingudyopen@gmail.com?subject=http://www.txingudyopen.esshapeimage_8_link_0shapeimage_8_link_1
 rghb

Nola eman izena?

atgipuzkoa@gmail.com

Izena, abizenak, telefonoa eta jaio eguna eman.


Maiatzak 22 arte.


LOPDari helduaz, ATG TOURek zure datuak entitate honen kontaktuen fitxategian bilduko direla jakinarazten dizu, honen helburua elkartearen ekintzen garapenerako interesgarriak izan daitezken pertsonekin kontaktatu ahal izatea delarik, eta gure produktu eta zerbitzuen berri ematea.

Edonork honi uko egiteko eskubidea izango du, baita fitxategiaren datuetara heltzea, zuzentzea, bertan beheratzea eta uko egitea ATG TOUR fitxategiaren arduradunarekin kontaktatuz, honako korreoan: atgipuzkoa@gmail.com




Zenbat balio du?

22,00€

Noiz jokatzen da?

Hasiko da Maiatzaren 25an.


Nola jokatzen da?

Koadro Nagusia eta Quick.


Non jokatzen da?

Real Club de Tenis de San Sebastián

Donostia (Gipuzkoa)

Torneos ATG Txapelketak
Ondarreta Udaberria (Donostia)

Jokalariak

izen ematea ordaintzeko:

JON FERNÁNDEZ ARETA

UNAI ALKORTA PERURENA

ARKAITZ MENDOZA RODRÍGUEZ

SANTI LORENZO BORDA

JOSÉ GARCÍA R-MANZANEQUE

KEPA MAIZTEGI TORRES

IGOR SALUTREGI GABIOLA

BORJA SÁENZ SAUTO

LUIS BENITO PUEYO

JUAN LASA LASA

RAÚL RAMOS IBARZABAL

JOSEAN FERNÁNDEZ LORO

JON AIZPURUA IRIONDO

GABRIEL ZUBILLAGA AZPIROZ

IVÁN TORAL OJEDA

AITOR REYES GONZÁLEZ

ÁLEX VILLANUEVA NEGRETE

IÑIGO CIARSOLO LARRAÑAGA

AITOR BARRIOLA AZALDEGI

JON IRIZAR SASIAIN

LUIS LIBERTO CARASA AIZPURUA

PABLO GOIKOETXEA

ALBERT BARTRÉS SALIDO

MANEX LETE LAKUNZA

JUAN CARLOS CANTERO FERNÁNDEZ

ÓSCAR PARRONDO GONZÁLEZ

MIKEL ESPINAL ORMAETXEA

SERGIO URRIZA ALMENARA

PABLO CARASA AIZPURUA

JOSÉ Mª MUÑOZ-BAROJA PAGOLA

MIKEL ZUBIZARRETA PALMA

AITOR JUEZ VERGARA

ALBERT FERNÁNDEZ ASENSIO

ALBERTO ORLANDO MATXINBARRENA

GAIZKA ADURIZ FERNÁNDEZ

AITOR GURRUTXAGA ARTEAGA

RICHARD URKIA FERNÁNDEZ

NOÉ ROMERO LUQUÍN

PATXI FADRIQUE

CARLOS PÉREZ BARATA

JULEN PEJENAUTE BEORLEGI

IGOR ERRASTI GUINEA

ASIER IPARRAGIRRE OTAEGI

DIEGO IBÁÑEZ ESQUISÁBEL

GUILLERMO ORTEGA ESCUREDO

ALBERTO COSGAYA ALONSO

ADUR LEKUONA BIAIN

ANDONI ZUMETA AZKARATE

JOSU CALLEJA CAMPANDEGI

INKO MUGIKA LASA

IÑAKI OTALORA

JUAN SAIZAR LORA

    AITOR BADIOLA URKIOLA

HÉCTOR LARAÑAGA ETXEBERRIA

Jokalariak

izen ematea ordaindua:

Enkordatu

Hasiera     Aurkezpena     Txapelketak       Sailkapena     Jokalariak     News    Foroa   Kolaboratzaileak     Merkatua       Linkak

   KOKALEKUA       TXAPELKETA       KOADROAK       ORDUTEGIAK       ARAUAK       ARGAZKIAK

T

F

1/2

1/4

1/8

R32

R64

350

300

250

200

150

100

50

P

U

N

T

U

A

K

T

F

1/2

1/4

1/8

R32

-

120

100

80

60

40

20

-

P

U

N

T

U

A

K