http://www.txingudyopen.es
Enero 2012 - Junio 2012
Liga Social

Round Robin
Clasificación cuartos de final.
Tres divisiones, ascensos y descensos.

Club Deportivo Internacional-Mons Kiroldegia
Bº Intxaurrondo-Donostia (Gipuzkoa)

Contacto
☎ 943.28.58.30
✉ mons-kiroldegia@euskalnet.net

☞ http://ligasocial.es.tl/
mailto:mons-kiroldegia@euskalnet.nethttp://ligasocial.es.tlshapeimage_6_link_0shapeimage_6_link_1
Abril 2012 - Mayo 2012
Txingudy Open

Cuadro 32 jugadores - Cuadro consolación
Sistema eliminación directa.

Club de Tenis Txingudy
Irun (Gipuzkoa)

Contacto
☎ 652.72.11.16
✉ txingudyopen@gmail.com

☞ www.txingudyopen.esmailto:txingudyopen@gmail.com?subject=http://www.txingudyopen.esshapeimage_8_link_0shapeimage_8_link_1
 rghb

Nola eman izena?

atgipuzkoa@gmail.com

Izena, abizenak eta telefonoa eman.


Abuztuaren 30 arte.


LOPDari helduaz, ATG TOURek zure datuak entitate honen kontaktuen fitxategian bilduko direla jakinarazten dizu, honen helburua elkartearen ekintzen garapenerako interesgarriak izan daitezken pertsonekin kontaktatu ahal izatea delarik, eta gure produktu eta zerbitzuen berri ematea.

Edonork honi uko egiteko eskubidea izango du, baita fitxategiaren datuetara heltzea, zuzentzea, bertan beheratzea eta uko egitea ATG TOUR fitxategiaren arduradunarekin kontaktatuz, honako korreoan: atgipuzkoa@gmail.com


Zenbat balio du?

22,00€ (Txapelketa)

Noiz jokatzen da?

Hasiko da irailaren 04an.


Nola jokatzen da?

Banakako, bikotekako eta Quick.


Non jokatzen da?

Real Club de Tenis de San Sebastián

Donostia (Gipuzkoa)

Banakako Jokalariak

izen ematea ordaintzeko:

Nils Bubeck

Iñaki Loidi Pikabea

Héctor Larrañaga Etxeberria

Miguel Casi Lakunza

Borja Nieto Lasheras

Guillermo Ortega Escuredo

Gaizka Aduriz Fernández

Jon Erasun Heck

Joseba Usabiaga

Igor Errasti

Alberto Orlando Matxinbarrena

Jon Ucín Aranjuelo

Olga Bienzobas F-Sancho

Banakako Jokalariak

izen ematea ordaindua:

José García R-Manzaneque

Jon Iruretagoyena Sustaeta

Mikel Espinal Ormaetxea

Didier Echeverria

Noé Romero Luquín

Luis Benito Pueyo

Joseba Iraola Calvo

José Mª Muñoz-Baroja Pagola

Igor Zubizarreta Lasa

Raúl Ramos Ibarzabal

Josu Barrena Uriarte

Eugenio Moreno Vicuña

Carlos Artegain Escudero

Adur Lekuona Biain

Fredy Bustamante Granda

Iñigo Pérez Mschín

Mikel Zubizarreta Palma

Daniel Camacho Niño

Josu Calleja Campandegi

Pablo Goikoetxea

Sebas González

Iñigo Calzada Aranjuelo

Arkaitz Mendoza Rodríguez

Asier Iparragirre Otaegi

Kepa Maiztegi Torres

Xabier Elizegi Azpiazu

Agustín Quintana Murillo

Alberto Gil Cuello

Aitor Reyes González

Ramón Movilla del Rey

Juan Lasa Lasa

Jorge Salinas Losa

Juan Carlos Cantero Fernández

Gabriel Zubillaga Azpiroz

Richard Urkia Fernández

Alejo Azkue Aranbarri

Miguel Álvarez Barbulo

Iñigo Ciarsolo Larrañaga

Iván Jiménez los Santos

Marcio Hideki Kondo

Josean Fernández Loro

Josu Egiguren Piñeiro

Manu Fernández del Pozo

Fco. Javier Fernández del Pozo

Aitor Gurrutxaga Arteaga

Sergio Urriza Almenara

Álex Villanueva Negrete

Hasiera     Aurkezpena     Txapelketak       Sailkapena     Jokalariak     News    Foroa   Kolaboratzaileak     Merkatua       Linkak

   KOKALEKUA       TXAPELKETA       KOADROAK       ORDUTEGIAK       ARGAZKIAK

T

F

1/2

1/4

1/8

R32

R64

2.000

1.200

720

360

180

90

45

P

U

N

T

U

A

K

T

F

1/2

1/4

1/8

R32

-

80

48

29

15

7

4

-

P

U

N

T

U

A

K

Enkordatu